Євроруберойд – рулонний бітумно-полімерний, наплавляючий покрівельний, гідроізоляційний матеріал

 Рулонні бітумно-полімерні матеріали виготовляються шляхом двостороннього нанесення бітумно-полімерного в’язкого матеріалу на негниючу основу: склохолст, поліестер. Матеріали для верхнього шару покрівельного килима зверху захищені сланцевою або гранітною посипкою, а знизу поліетиленовою плівкою. Матеріали, що використовуються для нижніх шарів покрівлі та гідроізоляції, вкриті поліетиленовою плівкою з обох сторін.

 Основним компонентом бітумно-полімерних матеріалів є очищений бітум, модифікований полімерними домішками.

 Модифікатори (полімерні добавки)

 Вид модифікатора (СБС-стирол бутадієн стирол, АПП – атактичний пінопропілен). Температурний діапазон застосування СБС-модифікованих матеріалів у порівнянні з АПП зміщений у бік більш низьких температур, вони також мають велику еластичність.

 Армована основа служить для надання євроруберойду необхідної механічної міцності і розподілу напруг. Євроруберойд виготовляється на скловолокні провідних західноєвропейських виробників. Ці матеріали витримують високі розривні навантаження, не гігроскопічні, не схильні до гниття, здатні до пластичної адаптації при зміні положення опорної основи при значних деформаціях. Види основи (склохолст, поліестер). Мінеральне посипання (сланець або гранулят) захищає покрівлю від ультрафіолетових променів і механічних пошкоджень, надає їй красивий, закінчений вигляд. Всі матеріали, що виготовляються повністю сумісні між собою, що дає можливість виконувати покрівельні роботи різного ступеня складності, оптимально підбираючи співвідношення ціна-якість для кінцевого споживача.

  Укладання євроруберойду проводиться за допомогою газових паяльників, які розплавляють тильну сторону рулонів, дозволяючи здійснювати процес приклеювання поетапно. Якщо основа, яка покривається, нова, тоді вона не вимагає додаткової підготовки. Але якщо дах вкривався раніше, тоді підготовці основи необхідно приділити особливу увагу. Коли основа готова, можна наносити євроруберойд: спочатку перший підкладковий – без посипання, потім другий – з посипкою. Часто замовники, прагнучи знизити витрати на пристрій даху, наносять тільки один шар гідроізолу з посипкою, що сказується на терміні служби гідроізоляційного бар’єру.

Призначення:

 Вкладання одно – і багатошарового покрівельного килима на нових дахах;

 Ремонт старих покрівель;

 Пристрій вентильованих покрівель;

 Гідроізоляція скатних покрівель;

 Гідроізоляція фундаментів, підземних споруд, резервуарів, водойм, трубопроводів.

Переваги:

 Довговічність (гарантійний термін служби – 15 років);

 Досить велика товщина (від 3 мм) значно знижує розшарювання покрівлі (1 шар гідроізолу замінює 4-5 шарів звичайного руберойду);

 Значне зниження трудовитрат і відповідно вартості робіт по вкладанню або ремонту покрівлі;

 Володіє високою атгезією до будь-яких видів підстав (бетону, металу, дерева, цегли та ін.);

 Зберігає міцність і еластичність у широкому діапазоні температур