plastmo  nikoll bryza

   Пластикові водостоки, останнім часом, завоювали величезну популярність. Їх виготовляють з жорсткого ПВХ без додавання свинцю. Подібні водостоки чудово зарекомендували себе в наших кліматичних широтах. Пластикові водостоки стійкі до негативних атмосферних впливів, таких як ультрафіолетове випромінювання. Такі водостоки не бояться корозії і здатні витримувати температурні перепади. Більш того, пластикова водостічна система легко встановлюється і не вимоглива у обслуговуванні. Пластикові водостоки монтуються в єдину систему, як за допомогою клею, так і за допомогою гумових ущільнювачів.

До переваг систем водовідводу, виконаних з полівінілхлориду можна віднести наступні:

 – труби і жолоби з ПВХ зберігають пластичність у діапазоні від -40 до +50°С, що цілком задовольняє вимоги наших кліматичних умов;

 – водостічна система стійка до низьких температур і у той же час здатна протистояти великим крижаним і снігових навантажень;

 – водостічна система з ПВХ має однаковий колір по всій глибині;

 – полівінілхлоридна водостічна система не підтримує горіння;

 – водостічна система не схильна до корозії;

 – водостічна система досить стійка до дії ультрафіолетових променів;

 – водостічна система ПВХ має незначну вагу;

 – водостічна система не вимагає особливого догляду;

Серед недоліків пластикових водостоків можна виділити:

– Невисока стійкість до механічних впливів, що не дозволяє застосовувати такі водостоки, на дахах з великою ймовірністю скупчення снігу;

– ПВХ-водостоки можуть змінювати лінійні розміри у разі температурних перепадів (у разі збільшення температури на 50°С жолоб стає на 3,5 мм більше).

Догляд за водостічними системами.

  Сучасні водостоки не потребують спеціального обслуговування, але, тим не менш, у своєчасному огляді вони все-таки потребують – це допоможе уникнути багатьох проблем у майбутньому і забезпечити чудовий зовнішній вигляд. Так, щоб підтримувати гарний зовнішній вигляд фасаду необхідно періодично змахувати пил за допомогою м’якої ганчірки, води і мила. Також, щоосені водостічну систему слід очищати від які збираються листя, хвої, гілок, піску. У випадку якщо цього не робити, накопичене сміття буде заважати проходу води, яка у підсумку буде переливатися через край жолобів, що призведе до отсыреванию стін. А у зимовий період замерзнувшая бруд може розірвати ринву. Щоб уникнути цих неприємностей, у воронках труби слід встановити спеціальні сітки, а також у разі необхідності, прочищати жолоби і труби з використанням напору води і спеціальної лопатки.

  Водостічна система з пвх – це надійне і сучасне рішення проблеми якісного водовідведення з дахів будь-яких будівель: від невеликих будинків і котеджів до промислових будівель.

  Водостічні системи цього типу є гнучким інструментом у руках сучасних архітекторів і дизайнерів.

  Із сучасних виробників водостоків з пластика, на сьогоднішній день, найбільш популярні і затребувані наступні компанії: BRYZA (Польща), Nikoll (Франція), Plastmo (Польща). Водостоки перерахованих виробників відрізняються якістю, різновидом розмірів і форм елементів. Використовуючи різні комплектуючі, можна запросто змонтувати пластиковий водостік будь-якого рівня складності, що особливо показово на прикладі елементів компанії Bryza. Водостічні системи (ПВХ) добре захищають приміщення від шуму води, і самостійно очищаються від засмічень. Водостоки Bryza володіють збільшеною пропускною здатністю, у результаті чого витримують навіть дуже сильні зливи.

Водостічна система Galeco PVC виготовлена з непластифікованого поліхлорвінілу новим методом коекструзії. Де основний шар (несучий), з’єднується з зовнішнім шаром (декоративним), для досягнення у внутрішньому шарі максимальної механічної міцності, в зовнішньому шарі – стійкості до ультрафіолетового випромінювання, стійкість кольору і блиск. На з’єднаннях жолобів, і воронках є спеціальні тримачі для кріплення на лобову дошку ..
Водостоки пластикові системи Galeco PVC можна монтувати після укладання покрівельного покриття.