struga  galeco          

Водостоки з металу

   Подібні водостічні системи особливо популярні у наших широтах. Це пояснюється тим, що металеві водостоки надзвичайно міцні, надійні і довговічні. Подібні водостоки виготовляються з гарячеоцинкованої сталі, тому вони нерідко називаються оцинкованими. Оцинкована сталь, для міцності, покривається спеціальним полімерним шаром, що забезпечує стійкість металу відносно корозійних процесів. Більш того, оцинковані водостічні системи можуть витримувати значні навантаження, так як метал, покрита пластиком, стійкий до різних механічних деформацій. Оцинковані водостоки є добре герметичній конструкцією. Більш того, водостічні системи, виготовлені з металу, мають оптимальні декоративні властивості. Оцинковані водостоки надані у широкому асортименті з різноманітною колірною палітрою, і є унікальним способом надати екстер’єру будівлі завершений вигляд.

Алюмінієві, титан-цинкові і мідні водостоки

   Прихильники неординарних дизайнерських рішень по достоїнству оцінять алюмінієві, титан-цинкові і мідні водостоки. Вартість таких систем будуть істотно вище ціни аналогічних виробів з металу та пластику. Це, як правило, водостоки вищого класу, з яскраво вираженою зовнішньої оригінальністю, і тому здатні стати неординарним декоративним елементом.

Алюмінієві водостічні системи

   Подібні водостічні системи мають антикорозійними властивостями, стійкістю до атмосферних негативним впливам, і при цьому мають легку вагу. Алюмінієва поверхня таких виробів забезпечується за допомогою нанесення шару органічного лакофарбового покриття.

Титан-цинкові водостічні системи

   Водостоки, виготовлені з титан-цинкового сплаву, володіють прекрасними декоративними якостями і надзвичайної довговічністю – прослужать до 100 років. Такі системи захищені природним патинуванням, що утворюється на поверхні елементів. Подібне покриття захищає водостоки від впливу атмосферних опадів. Монтаж систем складний, і під силу деяким фахівцям, тому є дорогим процесом.

Мідні водостічні системи

   Мідні водостоки, крім тривалого експлуатаційного ресурсу, самі по собі можуть надавати будівлі шикарний і разом з тим неординарна зовнішність, а у поєднанні з декоративними елементами може стати справжнім шедевром. Конструкційні елементи з’єднуються або за допомогою спаювання, або механічним способом. Пропаяне з’єднання набуває надійності і герметичності. Мідні водостічні системи характеризуються тривалим терміном служби – у середньому до 100 років. Утворення на поверхні подібних водостоків патини надає виробу не лише благородний вигляд, але і захищає від дії атмосферних опадів. Природне патинування відзначає зміну відтінку міді, що сприяє наданню екстер’єру будівлі унікального вигляду. Монтаж складний, вимагає особливих навичок і відповідної кваліфікації, і тому повинен виконуватись професіоналами.

Догляд за водостічними системами.

   Сучасні водостоки не потребують спеціального обслуговування, але, тим не менш, у своєчасному огляді вони все-таки потребують – це допоможе уникнути багатьох проблем у майбутньому і забезпечити чудовий зовнішній вигляд. Так, щоб підтримувати гарний зовнішній вигляд фасаду необхідно періодично змахувати пил за допомогою м’якої ганчірки, води і мила. Також, щоосені водостічну систему слід очищати від які збираються листя, хвої, гілок, піску. У випадку якщо цього не робити, що накопичився сміття буде заважати проходу води, яка у підсумку буде переливатися через край жолобів, що призведе до вологості стін. А у зимовий період замерзнувшая бруд може розірвати ринву. Щоб уникнути цих неприємностей, у воронках труби слід встановити спеціальні сітки, а також у разі необхідності, прочищати жолоби і труби з використанням напору води і спеціальної лопатки.