structure mvsМеталеві водостічні системи – надійність, перевірена часом. Не дивлячись на появу нових інноваційних матеріалів, вони продовжують залишатися класичним варіантом покрівельного водовідведення. Водостоки даної групи володіють великим запасом міцності,

   Металеві водостоки є перевіреним, надійним рішенням при організації систем водовідведення. Найпоширенішим матеріалом для їхнього виробництва є оцинкована сталь. Більшість сучасних водостоків з цинку мають двостороннє захиснтне-декоративне полімерне покриття, що підвищує їх естетичні властивості і корозійну стійкість. У якості полімеру використовують поліестер, пурал або пластізол. До елітних водостоків відносяться мідні. Також на будівельному ринку представлені системи з цинк-титана, алюмінію, нержавіючої сталі. Всі металеві водостоки володіють великим запасом міцності,  що робить їх застосування актуальним не тільки для малоповерхового, але і для капітального багатоповерхового будівництва. Металеві водостоки здатні витримати стрімке сходження снігу з даху. Вони оптимально підходять до металочерепиці, натуральної черепиці, покрівельного профлиста, фальца, гнучкої черепиці із зовнішнім шаром з тонколистового металу, сланцю.

   Як альтернативу дорогим металевим водостокам ми пропонуємо металеву водостічну систему власного виробництва. Виготовляється вона із металу однієї із самих найбільших у світі металургійної компанії Arcelor Mittal. Як відомо, ми пропонуємо метало черепицю виробництва Arcelor Mittal і комплектуючі власного виробництва з того ж самого металу. Тому наша компанія  вирішили налагодити виробництво металевих водостоків та всіх комплектуючих із металу Arcelor Mittal, а саме з цинкової сталі товщино 0,5мм.

   Металеві водостоки нашого виробництва виготовляються в кольоровій гамі яка підходить до любого кольору існуючого покрівельного покриття, а саме, відповідає всесвітній системі RAL

   Металеві водостоки нашого виробництва, можуть бути виготовлені  із оцинкованої сталі як із покриттям поліестер так і з покриттям матовий поліестер, а також з цинку та алюмо-цинку.

   Також ми пропонуємо мідні водостоки власного виробництва, як альтернативу елітним мідним водостокам Товщина мідного листа 0,6 мм.

 

Кольори:

colors mvs