Водостічні системи Struga

Водостічні системи StrugaСистема “Struga” виготовляється тільки з шведської сталі PrelaqRWS виробництва SSAB. Шведський концерн – це світовий лідер у виробництві високостійкої сталі. Безсумнівною перевагою листової сталі PrelaqRWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі, зокрема в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини залежно від елемента становить 0,6 – 1,25 мм.

   Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром PrelaqRWS товщиною 35мкм з кожної сторони. Покриття Prelaq RWS наголошується багатьма перевагами.

   Виняткова товщина лаку листової сталі PrelaqRWS і використані при її виробництві полімерів зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.

   Нова технологія лаку стала причиною того, що він краще зберігається у високих температурах рівня 70°C, які щодня діють на всі елементи даху.

   Стійкість до згинання – це особливість, яка відрізняє листову сталь PrelaqRWS. Тип сталі і стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

   Водостічна система “Struga” виготовляється в десяти варіантах кольорів, з яких можна ретельно вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

 

Переваги сталевих жолобів

struga pic 2Водостічна система – це дуже істотний елемент даху, завданням якого є швидке відведення тисяч літрів води під час зливи.

Сталева водостічна система “Struga” – це кращий вибір, якому притаманні всі властивості практичної системи водовідведення.

Витривалість – водостічна система “Struga” – товари тільки виключно з шведської сталі PrelaqRWS.

Міцні гаки – система “Struga” поставляє класичні гаки для крокв і сучасні гаки для торцевої дошки, укріплені завдяки відповідним профілем і негнучкій жесті.

Безпека – сталь, з якої виготовляється система “Struga”, стає тим вирішальним елементом безпеки при переміщенні на покрівлі.

Функціональність – аксесуари системи, такі які швидкі у монтажі сполучні елементи водостічної системи, зміцнені жолоби SWR, роблять із системи “Struga” продукт досконалої якості.

Можливість монтажу в холодні дні – елементи системи “Struga” не деформуються під час виготовлення і монтажу, тому їх можна монтувати навіть взимку.

Лак нового покоління – органічна товстослойова зовнішня оболочка товщиною 35мм з двостороннім покриттям, досконало захищає елементи системи “Struga” від вигорання і зміни кольору протягом довгих років.

Мінімальне температурне розширення – сталева водостічна система не змінює розміру у теплі дні і холодні ночі. Тому зберігається проста форма жолоба, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.

Колір, підібраний до листової сталі – система “Struga” виготовляється в десяти варіантах кольорів, з яких всі підходять до кольору існуючого покрівельного покриття.

Комплект аксесуарів – “Struga”  поставляє комплект елементів, необхідних, щоб створити повністю безпечну, надійну і функціональну систему водовідведення (напр., елементи зміцнення і фіксації жолоба).

Прихований шов труби – гарантії якості інноваційність привела нас на п’єдестал естетики: ми створили зливну трубу, ретельно виконану, без помітного зовнішнього шва.

Гарантія – виробник системи “Struga” дає письмову гарантію на 30 років.

Сталеві жолоби – це надійне рішення питання водовідведення для Вашої покрівлі на довгі роки.

 

Кольорова гамма: 

struga color 1