Водостічні системи Plastmo монтують з високоякісних елементів з ПВХ. Їх відмінними характеристиками є міцність, кислотостійкість, стійкість до корозії і ультрафіолетового випромінювання. Також водозливи і водостічні системи Plastmo добре переносять не тільки низькі температури але і перепади температур, що характерно для наших зим. Їх якість відповідає сертифікатами ISO 9001 та ISO 14001, аналогічним європейському стандарту EN-607.
   Якість продукції підтверджує і той факт, що продукція Plastmo Polska Sp. ZO. о. у 2004 році була удостоєна медалі Європейської якості.
Добре продумана Система водостоків Plastmo, з’єднання жолобів і деталей спеціальним клеєм Plastmo забезпечує міцність всієї конструкції. Завдяки цьому водостічні системи Plastmo відмінно справляються з рясним випаданням снігу або дощу. Водостоки Plastmo, скріплені способом «холодного молекулярного зварювання» витримують значну вагу опадів. Водостічні системи Plastmo були розроблені для суворих скандинавських зим, тому екстремуми температур для неї стали -50 ° С +50 ° С. Міцність і надійність такої системи дозволила встановити гарантійний термін 10 років. Але досвід показує, що такі системи відмінно працюють близько 50 років експлуатації.
Для водостоків Plastmo характерна пластичність. Навіть після значних навантажень на водостічні системи, вони відновлюють свій первісний вигляд. Пластик, з якого виготовлені водостічні системи, не має у своєму складі свинцю, кадмію та інших шкідливих для здоров’я людини речовин.
   Передня кромка жолоба робить монтаж водостічних систем більш легким, надаючи жорстокість окремим елементам. Також вона перешкоджає переливу води. Водостічні системи Plastmo пристосовані до монтажу на спорудах з різними конфігураціями, від прямокутних будинків до круглих веж. Спеціальний пластик, з якого виготовляють водозливи Plastmo, дозволяє виготовляти деякі елементи безпосередньо на будівельному майданчику.
   Також водостоки Plastmo славляться сучасним дизайном, який добре підходить для будівель різного архітектурного стилю, роблячи їх більш привабливими й ефектними. Водостічні системи Plastmo тривалий час зберігають естетичний зовнішній вигляд. Це досягається завдяки фарбуванню всієї товщі виробів. Водостоки Plastmo реалізуються у восьми кольорах: білий, коричневий, червоний, зелений, синій, сірий, графітовий, чорний.
   Водостоки Plastmo виготовляються для будь-яких типів дахів: для котеджів, промислових будівель, для дахів дуже великої і малої площі.

 

Чому саме Plastmo (Пластмо)?

Ось вже 40 років, постійно вдосконалюючись, вірно служить людям водостічна система фірми Plastmo (Пластмо). В даний час це найбільш якісно спроектована система, яка не втрачає своїх властивостей навіть при сильних річних коливання температур, гідно перепади від -50 до +50 С. Водостічна система Plastmo (Пластмо) настільки грамотно спроектована, що чудово встановлюється на даху будь-якої складності, незалежно від форми, конструкції та віку будинку. Прекрасна універсальність виконання нестандартних елементів дозволяє влаштувати систему водовідведення навіть на круглих дахах.

Неймовірна міцність і легкість монтажу

Спеціальна форма кромки жолоба, захищена патентом, гарантує стабільність і жорсткість лотка. В інструкції до системи дані докладні рекомендації по складанню та експлуатації водостоку.

Гарантований захист Ринви Plastmo (Пластмо) – це точно продумана і перевірена у екстремальних умовах система, яка являє собою єдине ціле. Для з’єднання елементів застосовується спеціальний клей, який “розплавляє” крайки елементів, що з’єднуються. Таким чином, створюється найбільш міцне і максимально щільне з’єднання.

Високі технології

При створенні системи Plastmo (Пластмо) використовуються останні досягнення у даній галузі. Так, матеріал, з якого виконані елементи системи, має певне теплове розширення. Матеріал “сідає” або “розширюється” під впливом змін температури.

У системі Plastmo (Пластмо) є декілька елементів, які компенсують цю якість пластмас. Як результат – Ви отримуєте продукт найвищої якості.

Екологічність

Сучасні технології дозволяють виготовляти якісний товар, який відповідає найвищим вимогам до охорони навколишнього середовища.

Кольорова гама

Включає у себе білий, коричневий, червоний, зелений, мідний, світло сірий і чорний кольори.

colors plastmo

Комплектація водостічної системи

 

plastmo complekt

1. Кронштейн водостоку універсальний

2. Кронштейн водостоку металевий (200мм)

3. Кронштейн водостоку пластиковий

4. Жолоб водостоку (L 4 м.п., d=100; 125; 150 мм)

5. З’єднувач ринви водостоку

6. Компенсатор жолоба

7. Зовнішній кут (90o, 135o)

8. Внутрішній кут (90o, 135o)

9. Заглушка водостоку універсальна

10. Труба водостічна (L4 м.п., d=75; 90; 110 мм)

11. Коліно – (60o)

12. Накінечник

13. Хомут для труб пластиковий

14. Трійник

15. Воронка водостоку

16. Решітка для воронки

17. Клей для ринви