Металева водостічна система Galeco

   galeco pic

   GalecoSTAL – це водостічна система, виконана з фінської сталі. найкращої якості Елементи системи покриті чотирма захисними шарами: шаром цинку, пасивуючим шаром, підкладом, а також органічним шаром. Унікальна на ринку КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ ЖОЛОБІВ І ТРУБ: захисна плівка і внутрішній шов труби забезпечують високий естетичний вигляд і захищають від подряпин.

  Характерною ознакою жолобів Galeco є форма жолоба з загнутими всередину краями. Більш глибокий профіль ринви підвищує його пропускну здатність по відношенню до конкурентних систем з так званим скандинавським профілем жолоба.

   Galeco STAL – це надзвичайно інноваційна водостічна система, кожен елемент якої продуманий до дрібниць. Сучасні широкі з’єднувачі з затисками, оснащені широкими гумовими ущільнювачами, гарантують стабільність системи. Нові кути з затисками – це перевірена система гумових ущільнювачів і сучасне рішення застосування затисків; більш того, немає необхідності кріплення між кутом і жолобом з’єднувачів, що знижує вартість всієї системи, а жоліб швидко і легко кріпиться безпосередньо до кутового елементу. Укладання водостічної системи починаємо з кронштейнів і тільки після накладки покрівельного покриття монтуємо жолоби, таким чином уникаємо їх пошкодження. Цікаво, що дана форма профілю жолоба одночасно є елементом логотипу фірми Galeco – характерна посмішка.

  Кольорова гамма водостічної системи GalecoSTAL складається з дев’яти кольорів: мідного, шоколадно-коричневого, темно коричневого, цегельного, темно-червоного, графітного, темно-зеленого, білого і чорного.

 

Характерні властивості системи

 – Глибокий (континентальний) профіль ринви;

 – Загнуті всередину краї ринви, що запобігають переливання води під час інтенсивних опадів;

 – Застосування гумових ущільнювачів;

 – Широкі з’єднувачі з затисками, що підвищують стабільність системи;

 – Кути з затисками і гумовими ущільнювачами – це безпосереднє з’єднання жолоба з кутовим елементом, що не вимагає застосування з’єднувачів;

 – Ущільнювачі, виконані з EPDM – еластичного і пружинистого матеріалу, стійкого до старіння;

 – Універсальні заглушки – з вушками та гумовими ущільнювачами;

 – Сама багата кольорова гама серед сталевих водостічних систем, доступних на ринку;

 – Регульовані кути – зручне і сучасне рішення для застосування на дахах зі складною архітектурою.

 

Переваги експлуатації

 – Естетичне виконання.

 – Висока механічна міцність.

 – Стійкість до перепадів температури.

 – 35-річна гарантія.

 – Висока якість сировини – гарантія довголіття.

 – Спеціально профільований кронштейн з високою стійкістю до навантажень. 

Сертифікати і гарантія