bryza pic

ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА BRYZA (ПОЛЬЩА)BRYZA це новітня система водостічних труб, що з’явилася на ринку на початку 2004 р. і вже прекрасно зарекомендувала себе.

 BRYZA – комплексна система, що складається з жолобів напівкруглого перетину 75, 100, 125, 150 мм, комплексу фасонних виробів, а також водостічних труб трьох діаметрів 60, 90, 110 мм.

 Основні кольори: білий – RAL 9010, графіт – RAL 7024, червоний – RAL 3011, коричневий – RAL 8017, зелений – RAL 6020, цегляний – RAL 8004.

 ПРИЗНАЧЕННЯ

 Малі житлові будівлі, навіси, гаражі, балкони, мансарди застосуй систему 75 (жолоб 75 мм з водостічною трубою 63 мм).

 Особняки, малі та середні склади, торговельні та промислові об’єкти, будівлі громадського призначення – застосуй систему 100 (жолоб 100 мм з водостічною трубою 90 мм).

 Особняки і житлові будинки, склади, об’єкти громадського призначення, торговельні та промислові об’єкти – застосуй систему 125 (жолоб 125 з водостічною трубою 90).

 Великі об’єкти житлового, промислового і комерційного призначення – застосуй систему 150 (жолоб 150 з водостічною трубою 110).

 Водостічна система BRYZA монтується без всяких допоміжних матеріалів. Ринви з’єднуються з фасонними виробами на засувку, а саме сполучення герметизується гумовим ущільнювачем посадженим у канавку фасонного виробу.Такий тип з’єднань простий у монтажі і гарантує повну непроникність. З’єднання водостічних труб з фасонними виробами здійснюється як розтрубне з`єднання без прокладки. Дані з’єднання дозволяють компенсувати термічні зміни довжини елементів водостічної системи.

Кольори:

bryza color

Елементи Bryza

Види бітумної черепиці:

Ще однією новинкою ІКО є бітумна черепиця шестигранної нарізки Armourshield. Характерною рисою даної продукції є створюваний в процесі монтажу ефект бджолиної соти. Такий покрівельний матеріал як не можна краще підходить для заміських будинків, малоповерхових будівель для покрівель із нахилом в 15-90°. Самоклеючий шар, армоване скловолокно, елегантний зовнішній вигляд, адаптація до зовнішніх впливів – найкращі якості такої бітумної черепиці.
    Якість необхідного європейського стандарту ENN 544 перевершується модифікованим бітумом, що просочує скловолокнисту основу. Монтаж бітумної черепиці досить простий, герметичне її укладання реалізується за допомогою самоклеючого шару. Бітумна черепиця IKO Armourshield найбільш популярна на території пострадянського простору і в країнах Скандинавії.