Мансардні вікна Velux

Більше 60 років тому VELUX винайшов мансардне вікно, і продовжує спеціалізуватися саме на цьому виді продукції. Торгова марка VELUX стала символом якості і надійності – а також символом світлої і затишної мансарди!

Перевірена якість.

Мансардні вікна VELUX проходять випробування. Їх піддавали шквальному вітру вупоєднанні з проливним дощем у спеціальній аеродинамічній установці.

Передова технологія виробництва склопакетів.

Всі вікна VELUX – з енергозберігаючими склопакетами, зробленими за новітньою технологією “теплого периметра”. Відомо, що у звичайних склопакетах саме “слабке місце” – краї (периметр) і кути. Тому замість традиційної алюмінієвої розділової рамки VELUX використовують тонкостінну сталеву, причому цільну, закруглену у кутах. Це запобігає утворенню конденсату по периметру склопакета. Склопакет заповнений інертним газом аргоном і герметизований силіконом (а не бутіловім герметиком!), термін служби якого – 20 років.

Теплозбереження.

Мансардні вікна VELUX мають три рівня ущільнення по контуру (модель GZL – два рівня, але передбачена можливість установки третього), що виключає протяги і додатково допомагає зберігати тепло. Наведений опір теплопередачі вікна 0,7 м2 С/Вт.

Висока якість деревини.

У виробництві вікон VELUX використовується деревина північної (!) сосни – дуже щільна і міцна. Рами виготовлені з клеєного брусу з фунгіцидним просоченням і лаковим покриттям. Це означає, що вікно буде служити довгі роки, не змінюючи форму.

Сучасний дизайн.

Дизайн вікна VELUX постійно вдосконалюється. У новому поколінні мансардних вікон VELUX використовуються згладжені, обтічні, ергономічні форми. Красиво і сучасно.

Відкривання зверху – це зручно!

Мансардні вікна Велюкс легко відкриваються за допомогою ручки, розташованої у верхній частині рами. Це дозволяє встановити вікно на оптимальній висоті (90-110 см від підлоги), забезпечуючи огляд як сидячій, так і стоячій людині. Під вікном Ви також можете розмістити меблі і квіти – і тоді верхня ручка все одно буде Вам доступна.

 Вдосконалена технологія монтажу.

Нова технологія монтажу мансардного вікна VELUX за допомогою спеціальних монтажних пластин на обрешітку (з одночасним кріпленням в крокви) спрощує процес монтажу і забезпечує правильне положення вікна у даху. А правильний монтаж – це теж гарантія довговічності вікна.

Всі моделі – з вентиляцією.

Тепер всі моделі мансардних вікон VELUX мають вентиляційний пристрій. У вікнах GGL, GPL, GGU ручка для відкривання поєднана з унікальним вентиляційним клапаном-кватиркою, яким зручно користуватися. У моделі GZL – пристрій щілинного провітрювання. У всіх пристроях є знімний фільтр, що миється, захищає від пилу та комах.

Завантажити:     каталог з цінами     каталог 2012      

                          каталог аксесуарів-1        каталог аксесуарів-2

 velux сертифікат