Ущільнювачі для даху

 uplotnitel-0

   Ущільнювачі застосовуються для запобігання проникнення дощу і снігу, пилу та комах під покрівельне покриття з металочерпиці або профільованого аркуша (профнастилу) у місцях примикання елементів оздоблення покрівлі до основного покриття.

   Так як ущільнювачі перекривають рух повітря від карнизу до конька для виведення пари з підпокрівельного простору, слід забезпечити приплив повітря через щілини у підшивці карніза і вихід повітря під коником через спеціальні вентиляційні виходи.

Розташування ущільнювачів на покрівлі з металочерепиці:

червоний колір            ущільнювач універсальний

зелений колір               ущільнювач під метало черепицю

блакитний колір          ущільнювач під металочерепицю зворотній

Коньковий універсальний ущільнювач

uplotniteli-6Коньковий ущільнювач призначений для забезпечення збереження експлуатаційних характеристик дахів при прямому контакті з водою. Він повторює хвилю покрівельного матеріалу, перешкоджаючи проникненню бруду, пилу і птахів в підпокрівельний простір.

За рахунок щільного прилягання конькового ущільнювача до черепиці підвищується шумо – і вітроізоляція приміщення. Опади у вигляді дощу і мокрого снігу також не проникають всередину конструкції. Така технологія дозволяє утримати тепло у підпокрівельному просторі і забезпечує довгий термін служби споруди в цілому

Завжди можна придбати ущільнювач, який повністю повторюватиме профіль використовуваного Вами матеріалу. Любий ущільнювач у першу чергу,призначений для заповнення прогалин, які неминуче виникають у процесі монтажу будівельного матеріалу до несучої конструкції. Таким чином, він захищає приміщення від проникнення до нього вологи, пилу і механічного сміття. Окрім цього герметизуючі матеріали покращують звукоізоляційні властивості. Щоб уникнути негативних моментів пов’язаних з появою вологи при експлуатації покрівлі, застосовують ущільнювач, отриманий методом вакуумного вибуху, що перевищує за основними характеристиками показники звичайних поролонових ущільнювачів.

Гумовий ущільнювач для даху

uplotniteli-1Гумовий ущільнювач для покрівлі призначений для герметичного виведення каналізаційних труб, антенних розтяжок і дрібних труб різного призначення, що проходять крізь покрівельний настил. Виготовляється з атмосферостійкої гуми, що чудово поєднується з наплавляючими матеріалами всіх виробників.