Термоізоляційні панелі termPIR®

termPIR® – це ізоляційної панелі з серцевиною із поліізоціануратної піни. “PIR” – це хімічно модифікований поліуретан, який відзначається довговічністю і підвищеною стійкістю до впливу високих температур.
При температурах вище 300 °С ізоціануратні структури у піні розкладаються і частково обвуглюються. Обвуглений шар запобігає проникненню високих температур через панель, що призводить до створення ефективного протипожежного захисту.
Цей продукт, який є популярним в Європі і в світі, успішно витісняє теплоізоляційні системи на основі мінеральної вати і пінополістиролу. Цьому сприяють найкращі теплоізоляційні властивості у цій групі будівельних матеріалів, твердість, легкість і швидкість установки, відповідність вимогам протипожежної безпеки, а також те, що загальна вага матеріалу становить приблизно 30 кг на кубічний метр.
Ізоляційна панель termPIR® є складовою частиною систем облицювання сендвіч-панелями, що забезпечують повну теплоізоляцію житлових і промислових будівель від підлоги до даху, за допомогою сучасного, витривалого, стійкого до гризунів і хімічних речовин матеріалу, яким є поліуретан.

Застосування термоізоляційних панелей TermPIR

Ізоляційні панелі termPIR® можуть застосовуватися для теплоізоляції практично всіх елементів в різних типах будівель. Твердість і дуже низький рівень вологопоглинання дозволяють використовувати їх для теплоізоляції перекритя, підлог і фундаментів. Їх також можна застосовувати в якості витривалого ізолюючого матеріалу для стін і дахів, а також для теплоізоляції мансарди в житлових будинках.
Залежно від призначення панелі termPIR виготовляються з різними видами зовнішніх оболонок, а саме:
• termPIR AL – з газонепроникною багатошаровою зовнішньою оболонкою, яка містить алюміній – це панелі з найкращими тепловими параметрами, які рекомендуються для повсюдного використання
• termPIR WS – із зовнішньою оболонкою зі скловолокна, які призначені для клеєних систем теплоізоляції.
• termPIR AGRO AL і AGRO P з алюмінієвими зовнішніми оболонками, застосовуються в якості придатної до миття підшивки для тваринницьких приміщень
• termPIR ETX – із зовнішньою оболонкою зі скловолокна, які призначені для систем теплоізоляції легким мокрим способом (так звані «BSO» або «ETICS»).

Термоізоляційні плити, сендвіч панелі PIR Gor Stal

  • Термоізоляційні сендвіч панеліGór-Stal є продуктом котрий цінують інвестори, дизайнери та підрядники.
  • Основна перевага нашої пропозиції – свобода вибору. Ми маємо широкий спектр матеріалів для використання в будівництві промислових об’єктів, комерційних та офісних залів.
  • Ми також пропонуємо сендвіч-панелідля тваринницьких будівель, промислові зали та ізоляційні панелі для житлових будинків.
  • Як авторитетний виробник сендвіч-панелей та ізоляційних панелей, ми постійно розширюємо наш асортимент продукції, пропонуючи рішення, пристосовані до потреб найвибагливіших клієнтів.