Сьогодні Roto Frank – це міжнародна компанія з 14-ма заводами в Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, Росії, Китаї і США. Представлена в 40-ка країнах світу. Володіє близько 2 500 патентами на інноваційні розробки.

Історія компанії почалася з розробки і серійних випусків фурнітури для фасадних вікон. Концепція фурнітури дозволила створити ідеальне рішення – можливість відкривати стулку вікна в двох площинах – по вертикалі та горизонталі. Автор цього винаходу – Вільгельм Франк – німецький інженер-винахідник, який в 1935 році в Штутгарті заснував компанію Roto Frank.

Основоположник компанії дивував світ багато разів. Він розробив перші у світі горишні сходи,перше мансардне вікно з центральною віссю повороту стулки у верхній частині, перше вікно з центральною віссю повороту стулки, а також перше мансардне вікно з ПВХ.

Компанія розробляє, вдосконалює і виробляє інноваційні продукти найвищої якості, в основі яких надійність, енергозбереження і комфорт. Вся продукція ТМ Roto відповідає стандартам найвищої якості «german made»!

Необхідним елементом для сучасних будинків і котеджів являються мансардні вікна ROTO .Високоякісний матеріал цих вікон дозволяє втілити нові можливості в архітектурі та дизайні як всередині, так і зовні приміщень.

За допомогою мансардних вікон можна переробити старе, пошарпане горище в комфортну мансарду. Важливим показником є те, що всі мансардні вікна пропускають більше світла при маленькій площі отвору, порівнюючи зі звичайними вікнами, і при цьому зберігають відмінне природне освітлення в приміщенні. Пристрій вікон для мансарди Roto забезпечить всесезонну вентиляцію приміщення навіть при закритому вікні за рахунок вентиляційного клапана, вбудованого у вікно.

 

Види мансардних вікон ROTO:

Roto Comfort i8 1-е автоматизоване вікно з двома осями повороту стулки

Roto Designo R8 з 2-ма осями повороту стулки

Roto Designo R7 з піднятою віссю повороту стулки

Roto Designo R4 з центральною віссю повороту стулки

Roto Designo R4 RotoTronic з дистанційним управлінням

Roto Designo R6 з центральною віссю повороту стулки

Roto Designo R6 RotoTronic з дистанційним управлінням

Roto Q 4-H з центральною віссю повороту стулки

Roto QТ з дистанційним управлінням