Більше трьох десятиліть Protan використовує комплексне рішення для виробництва ПВХ-мембрани – процес каландрування в комбінації з наливним методом.

   Переваги комплексу – більш гнучка ПВХ-мембрана і повністю залита полімером армуюча сітка, а це – відсутність ризику порожнеч і поглинання вологості по нитках армування. Ця комбінація процесів і армування спеціальної імпрегнованої поліефірноъ нитки, забезпечує ПВХ-мембрані стабільність при температурних навантажень і чудові фізичні властивості.

Армування
Мембрана Protan армується поліефірною сіткою спеціального плетіння. Це армуючий матеріал зі складною конфігурацією волокон, що забезпечує максимальну міцність.
Стійкість до проколів
ПВХ мембрани Protan адаптовані до ходіння, пов’язаному з обслуговуванням даху і оглядом. В особливо жорстких умовах експлуатації (вимушене очищення від снігу, примикання до висотних житлових будинків і т. д.).
Відмінна зварюваність
Зварний шов настільки ж сильний, як і сама мембрана. Краї полотен зварюються автоматичною зварювальною машиною, яка підтримує постійну температуру і швидкість зварювання. Ручне зварювання застосовується в місцях виходу на дах технологічних конструкцій
Міцність
Межа міцності – важлива властивість мембрани, від якої залежить здатність протистояти підйомній силі вітру, тепловим коливаннням і рухам будівлі. Висока міцність на розрив вкрай необхідна в механічно закріплених покрівельних системах
Неслизька поверхня
Усі мембрани Protan мають унікальну антиковзаючу поверхню. Порівняно з нетекстурованими матеріалами, це забезпечує безпеку, особливо коли роботи на покрівлі ведуться у вологу і сніжну погоду.
Стійкість до ультрафіолету
Добавка високоякісних стабілізаторів без вмісту свинцю в склад покрівельної мембрани роблять Protan високо-стійким до ультрафіолету.
Морозостійкість
Важлива властивість полімерної мембрани – низькотемпературна гнучкість, що забезпечує стійкість до негативних температур і можливість роботи з ПВХ мембраною на морозі до 52 градусів Цельсія нижче нуля.