Ондулін

  ondulin логотип

  Ондуліном і гутанітом прийнято називати хвилястий покрівельний матеріал, який зовні схожий на азбестоцементний шифер. Ондулін не містить шкідливої речовини – азбесту. До складу ондуліну входить: мінеральна речовина (наповнювач); смола термічного затвердіння і мінеральні пігменти; целюлозні волокна; дистильований бітум. Часто цей матеріал називають єврошифер.

  Ондулін («Onduline») – це назва французької компанії, яка займається виробництвом гофрованого покрівельного матеріалу вже більше п’ятидесяти років. В Україні ондулін почав з’являтися тільки наприкінці дев’яностих років. Сьогодні купити ондулін не становить великої проблеми, дуже багато будівельних компанії займаються його реалізацією. Його популярність пов’язана з якістю, довгим терміном служби, простотою монтажу, практичністю і низькою ціною.

Переваги ондуліну:

 1. Ондулін має довгий термін служби. Гарантія на цей матеріал 15 років, але, насправді, у Бельгії (де був відкритий перший завод цієї компанії) і до цих пір стоять будинки з покрівлею, виготовленою більше 50 років тому!
 2. Ондулін не містить азбесту (на відміну від шиферу) та інших екологічно небезпечних речовин, таким чином, він не небезпечний для здоров’я, знову таки, на відміну від шиферу.
 3. Цей покрівельний матеріал має всі необхідні сертифікати відповідності, пожежобезпеки і гігієнічний висновок).
 4. Покрівля з ондуліну стійка до дуже високих і низьких температур (шифер при нагріванні тріскається і може, розлітаючись на шматки, пошкодити оточуючих).
 5. Ціна на ондулін і вартість його монтажу одні з найнижчих серед інших покрівельних матеріалів.
 6. Ондулінова покрівля біологічно стійка до грибка, мікроорганізмів і бактерій.
 7. Цей матеріал також не піддається хімічному впливу кислоти і лугів.
 8. Ондулін має невелику вагу, тому не вимагає потужної кроквяної системи і обрешітки, тому значно економить матеріали.
 9. Монтаж ондуліну можна робити при будь-яких погодних умовах і температурах.
 10. Ондуліном можна перекривати і старі покрівлі, навіть поверх шиферу та металу.
 11. За допомогою ондуліну можна не тільки робити покрівлю, але і облицьовувати стіни приміщень (гаражі, сараї і інші промислові будівлі).

Характеристики листа ондуліну:

Довжина 2000 мм.Вага листа ондуліна

Ширина 950 мм.

Товщина 3,0 мм.

Висота хвилі 36 мм.

Вага 6,5 кг.

 

 

   Кріпиться ондулін цвяхами 3,6х75 мм. Цвяхи Ондулін зроблені з вуглецевої сталі з цинковим покриттям. Капелюшки цвяхів Ондулін роблять із стійкого до ультрафіолетового випромінювання матеріалу, що забезпечує атмосферозахисну герметизацію і виняткову стійкість до впливу вітру.

Характеристики цвяхів Ондулін

Цвяхи дял ондулінуДовжина – 75 мм

Діаметр – 3,55 мм

Упаковка – 20 шт.,100 шт.,400 шт.,

Колір капелюшка цвяхів – червоний, коричневий, чорний, зелений