Профіль або як його ще називають профнастил, або металопрофіль відноситься до покрівельних матеріалів нового покоління. Діапазон його застосування надзвичайно широкий і не обмежується тільки лише покрівельними роботами. Металопрофіль застосовується при будівництві житлових, виробничих та громадських будівель, складських і торгівельних об’єктів, гаражів, для покрівлі, обробки, огорож, у будівництві самонесучих, безкаркасних конструкцій і т.д. Профнастил може монтуватися горизонтально або вертикально і використовуватися як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення будівель, дозволяє влаштовувати покрівлі з геометрією практично будь-якого рівня складності.

  Зовнішнє покриття металопрофіля як і  металочерепиці може бути матовим (матовий поліестер) або глянцевим (поліестер)

Профнастил для фасаду

Профнастил затребуваний для обробки фасадів не менше, ніж інші види будматеріалів. Його активно використовують у будівництві житлових, промислових та громадських будівель для оформлення зовнішніх стін. Ви можете замовити профнастил оцинкований для оформлення стін промислових будівель або профнастил з полімерним покриттям для монтажу стін житлових і громадських будівель, легких модульних конструкцій.

Металопрофіль – Т-8

ширина: 1200/1150 мм

довжина: під замовлення

висота профіля: 8 мм

Профнастил для огорожі

Паркан, який має в своїй основі оцинкований профнастил з покриттям з полімеру, здійснив маленьку революцію на ринку будівельних матеріалів. Огорожа будинку профнастилом не тільки забезпечує йому захищеність і надійність, але і дозволяє підібрати будь-який бажаний колір.

Металопрофіль – Т-14

 ширина: 1160/1120 мм

довжина: під замовлення

висота профіля: 14 мм

 

Покрівельний профнастил

Однією з головних сфер використання оцинкованого профільованого настилу є облаштування плоских і ухильних покрівель для опалювальних і холодних споруд промислового та цивільного призначення.

Металопрофіль –  Т-18

ширина: 1140/10800 мм

довжина: під замовлення

висота профіля: 14 мм

 

Несучий профнастил

Профнастил використовують і в якості структурних несучих профілів для багатьох типів будинків, а собливо для великих промислових споруд.

Несуча здатність цих профнастилів досягається за рахунок застосування великої висоти і жорсткості профілювання

Пропонуємо різніі види несучих профілів :Т40, Т45, Т57, Т60P, Т75, Т90, Т100, Т135, Т153, Т160 різних виробників в кольорі та просто оцинковані.