Металочерепицяце покрівельний матеріал, що виготовляється з оцинкованої сталі з застосуванням полімерного захисного покриття. Виробники металочерепиці застосовують сталевий рулонний лист товщиною від 0,5 до 0,7 мм, котрий накривається у обидві сторони шаром цинку або сплаву цинк плюс алюміній (алюмоцинк), далі покривають ґрунтом і піддають хімічній обробці. Частина листа покривається полімером, шар і хімічний склад якого грає важливу роль при формуванні ціни на металочерепицю.

Після такої обробки матеріал формують на спеціальному верстаті, потім на гіб-машинах прокатують лист, надаючи йому опукловидну форму, а потім внутрішню сторону покривають спеціальним захисним лаком. Хвилеподібний тип профілю не тільки імітує натуральну черепицю, але і створює додаткову жорсткість, що є важливим чинником для покрівельних матеріалів.

Особливу увагу варто звернути на такий параметр як товщина сталевого листа або основа металочерепиці. За всіма євро-нормами мінімум товщини металу який застосовуватися для будівництва капітальної покрівлі житлового будинку становить не менше 0,5 мм. Але потрібно відзначити, що якість металочерепиці залежить не тільки від товщини, а й від якості самого металу і рівня технології його покриття полімером. Гарна сталь повинна мати задану межу точності і постійну товщину по всій довжині полотна.

 Одне з достоїнств металочерепиці – багатий вибір кольорів і профілів (малюнка).

   Профілізація металочерепиці, яка визначає зовнішній вигляд майбутньої покрівлі впливає не лише на дизайн, але і на технічні вимоги до монтажу, наприклад крок обриштування. В більшості випадків металочерепиця імітує натуральну черепицю.

   При виборі майбутньої покрівлі ми рекомендуємо враховувати дизайн будинку, довколишній ландшафт і головне, якому кольору та профілю Ви віддаєте перевагу.

   Існує декілька видів хвилі, це класична хвиля  – Хестія, а також висока хвиля Ретро та Ретро Плюс.

 Форми профілювання металочерепиці:

Хестія

Ретро

Ретро +

 

Модерн

Інтегра

Ера