Мансардні вікна роблять житлові мансарди більш зручними та комфортними, вони наповнюють кімнати світлом, дозволяють провітрювати приміщення і захищають від дощу, снігу, граду і інших атмосферних негаразд. При цьому всі деталі та вузли вікна повинні бути виконані з якісних матеріалів, а складання вікна повинна проходити під гострим контролем, інакше вікно може протікати або пропускати повітря, що спричинить за собою дорогий ремонт. Тому ми підібрали тільки кращих виробників мансардних вікон: Fakro (Польща), Velux (Данія)

   Мансардні вікна забезпечують вентиляцію у будь-який сезон року при закритому вікні за рахунок вентиляційного клапана. Такі вікна володіють хорошою теплоізоляцією, підвищеною міцністю, герметичністю і стійкістю до механічних і хімічних факторів, оскільки постійно відчуває вплив дощу, снігу, граду, різких перепадів температури.

   Мансардні вікна виготовляються з дуже міцних матеріалів: ПВХ профілю або хвойних порід деревини, покритих антисептиком і акриловим лаком.

   Монтаж мансардних вікон проводиться під кутом від 15 до 90 градусів.

Як вибрати мансардне вікно?

Крок перший

Підібрати вікно за розміром. Як правило розміри вікна підбираються під ширину між кроквами на покрівлі, другий фактор це розміри кімнати, чим більше загальна кімната, тим більше за розмірами повинно бути вікно. Вважається що площа кімнати і площа вікна повинні мати відношення 8:1.

Крок другий

Підібрати оклад до вікна. Це зовсім не складно, існує два види окладу:

  1. 1.Оклад під плоский дах (бітумна черепиця, фальцева покрівля)
  2. Оклад під профільований дах (металочерепиця, металопрофіль, натуральна черепиця)