Мансардні вікна Fakro

Fakro logoКомпанія ФАКРО, що спеціалізується на виробництві мансардних вікон, була заснована в 1991 році, однак ідея її створення зародилася ще 25 років тому у Польщі. У 1986 році була заснована перша компанія по обробці деревини під назвою “Zaklad Stolarki Budowlaneij Florad”. До того часу у компанії працювало всього декілька людей, які могли виробляти невелику кількість столярних виробів. Зростаючі доходи від спільної діяльності дозволили почати виробництво мансардних вікон. Таким чином, для збільшення обсягу продукції 11 січня 1991 р. була заснована компанія FAKRO. Вперше мансардні вікна ФАКРО були представлені у 1991 році. Торгово-промислова група компаній FAKRO Group складається з підприємств у 3 містах Польщі, Львові і Вологді.

Особливості і переваги:

Для виробництва мансардних вікон ФАКРО використовується тільки екологічно чиста сировина – деревина сосни вищої якості (клас 1А). При виробництві вікон ФАКРО не допускається наявність сучків на видимих частинах вікна. Всі дерев’яні елементи вікна просочені антисептиком у вакуумній камері і двічі покриті екологічно чистим акриловим лаком.

У вікна Факро встановлюються енергозберігаючі склопакети, заповнені аргоном. Загартоване скло підвищеної міцності, стійке до впливу атмосферних явищ. Пристосування, що не дозволяють видавити склопакет і оригінальні інженерні рішення сприяють безпеці монтажу та експлуатації. Факро надає на склопакети безстрокову гарантію від пошкодження градом і гілками.

У цілях запобігання конденсату, всі моделі вікон для даху FAKRO оснащені ексклюзивним вентиляційним клапаном. Цілий рік він може забезпечувати постійний, регульований приплив свіжого повітря при закритому вікні і виводити зайву вологу з приміщення, здійснюючи правильне функціонування вентиляції у мансарді. Розташований у віконному коробі вентиляційний клапан не зменшує корисної площі скління вікна.

Ручка, спеціальні засувки і конструкція петель дозволяють фіксувати вікна Факро у 6 позиціях, у тому числі в декількох положеннях, призначених для провітрювання і фіксації вікна при його повороті на 180°, що особливо зручно для зовнішнього миття скла. Ручка розташована у нижній частині віконної стулки, що забезпечує простоту і зручність використання вікна.

З широкого модельного ряду FAKRO Ви можете вибрати вікно, яке оптимально впишеться у Вашу мансарду, виходячи з їх необхідних функцій, кроку установки крокв, виду покрівлі, інтер’єру, особистих побажань та фінансових можливостей.

Каталог з цінами