Композитна черепиця

 gerard   metrotile

  
     Композитна черепиця як покрівельний матеріал вперше була винайдена і використана у Новій Зеландії біля півстоліття тому. За цей час вона значно покращує свою технологію і характеристики, тому на сьогоднішній день по праву вважається одним з найбільш якісних, надійних і довговічних покрівельних покриттів у світі.

   Основою композитної черепиці є сталевий лист товщиною 0,45 мм, з двох боків вкритий шаром алюмоцинку. Це спеціальний сплав алюмінію, цинку і кремнію, призначений для захисту сталі від корозії. Зовнішній ефект керамічної покрівлі створюється спеціальною крихтою з натурального каменю і прозорою акрилової глазур’ю, нанесеною на поверхню. Разом вони захищають композитну черепицю від ультрафіолету.
   Зазначимо, що серед переваг композитної покрівлі можна виділити її у значній мірі меншу вагу у порівнянні з натуральної черепицею. Це дає можливість заощадити на монтажі кроквяної системи і транспортування матеріалу.

Інші позитивні характеристики композитної черепиці такі:
– відмінна шумоізоляція за рахунок кам’яної крихти;
– підвищена стійкість до перепадів температур (робочий діапазон -100°C – + 140°C), що дозволяє використовувати її у будь-якому регіоні країни;
– можливість застосування на будь-якій скатній покрівлі з кутом нахилу від 12° до 90°;
– мінімальні відходи, за рахунок невеликих розмірів листа (1350мм×420мм);
– широкий вибір форм та кольорів – від традиційних до оригінальних;
– гарантований термін експлуатації більше 50 років.