Композитна черепиця Metrotile

   Компанія Metrotile є провідним світовим виробником композитної черепиці, що працює на ринку покрівельних матеріалів з 1956 року. Початкове виробництво було організовано у Новій Зеландії, на сьогоднішній день компанія налічує чотири виробничих комплекси в Бельгії (м. Тонгерен), США (м. Сан Дієго), Нової Зеландії (м. Окленд) в Малайзії. Основними постачальниками продукції Metrotile в Україну виступає бельгійський завод Metrotile Europe NV.
   Більшість професіоналів характеризують композитну черепицю Metrotile як високоякісний матеріал, завдяки відповідності всього виробничого процесу сучасним стандартам. Як і належить, в основі покрівлі Metrotile лежить сталевий лист, покритий спеціальним алюмоцинковим сплавом. Далі відбувається нанесення надійного захисного покриття і крихти натурального каменю. Композитна металочерепиця Metrotile представлена в широкій кольоровій і фактурній гаммі. Завжди в наявності є на вибір 10-сновних і 10-х додаткових кольорових рішень матеріалу, окрім цього,. для особливо вимогливих клієнтів передбачена можливість виготовлення індивідуальної партії композитної черепиці вибраного відтінку під замовлення Мінімальна вага (6,5 кг/м2) зменшує витрати на створення кроквяної конструкції і транспортування черепиці на об’єкт.
   При виробництві покрівлі Метротайл, використовується сталь марки ЕС3 (в-к Люксембург). Сталь має дуже високу ступінь гнучкості і розтяжності, що дозволяє виготовляти під замовлення сталеві листи товщиною 0,3; 0,45 і 0,9 мм без зміни показників якості продукту.
    Україну поставляються вироби із сталі товщиною 0,45 мм. Решта товщини поставляються під замовлення.

Складові покрівельного листа Metrotile
metrotyle structure1. Прозора акрилова глазур
 Сприяє самоочищення від пилу і бруду під час дощу
2. Гранулят натурального каменю
Надає зовнішній вигляд, захищає від механічних пошкоджень, знижує шум дощу
3. Акриловий шар Metrotile
Фіксує гранулят на основі
4. Акрилова ґрунтовка
Додаткова антикорозійний захист
5. Алюмоцинковий шар 185 г/кв.м.
Антикорозійний захист Galvalange 55% Алюміній, 43,4% Цинк, 1,6% Кремній
6. Сталь – основа, забезпечує міцність
7.Алюмоцинковий шар 185 г/кв.м.
Антикорозійний захист Galvalange 55% Алюміній, 43,4% Цинк, 1,6% Кремній
8. Акрилова ґрунтовка
Додатковий антикорозійний захист

 

Види:

Композитна черепиця Metroclassic – для власників будинків, які віддають перевагу сучасному стилю в архітектурі.
Композитна черепиця Metroclassic – підкреслює оригінальність проекту, будучи вдалим доповненням до найрізноманітніших стилів і не домінуючи над основною ідеєю проекту будинку.
Композитна черепиця Metroshake – особлива чіткість граней для особливих стильових рішень в облаштуванні даху. Композитная черепиця Mertoshake може додатково підкреслити естетичні переваги зовнішнього вигляду сланцевої покрівлі за рахунок більш чіткої фактури і яскраво вираженого візерунка.
MetroShingle (Метрошінгл) – покрівельний матеріал, який аналогічний за структурою складу і якості покрівлі MetroTile. MetroShingle відтворює благородну фактуру старовинної  дерев’яної  дранки.
Композитна черепиця MetroTile (Метротайл) – це класика традиційної черепичної покрівлі, багата фактура покриття натуральним каменем , різні кольрові рішення. Композитна черепиця MetroTile (Метротайл) є безумовним фаворитом колекції покрівельних матеріалів компанії Metrotile.
Новий профіль MetroWood, мабуть, один з найбільш вишуканих профілів композитної черепиці Metrotile, завдяки своїй формі і дизайну. Особливістю форми є рельєфність поверхні, що імітує яскраво виражені оригінальні борозни дерев’яної дранки. На покрівлі ця черепиця виглядає дуже красиво і оригінально, додаючи будинку затишного образу кантрі стилю.
 
Натхнення на створення нового профілю Viksen проектний відділ Metrotile знайшов в унікальному архітектурному стилі стародавніх споруд вікінгів. Свої будинки та інші будівлі вони будували повністю дерев’яними, від основи до покрівлі.
Фахівці припускають, що новий дизайн і незмінно висока якість всієї продукції Metrotile, зроблять черепицю Viksen однією з найбільш затребуваних у цьому сезоні.
Композитна черепиця Metroroman – легка ностальгія за романським стилем в архітектурі
Композитна черепиця Metroroman – це впізнавані округлі обриси хвиль черепиці у класичних для Європи контурах покрівлі в поєднанні з легкістю конструкції і зручністю монтажу.
Мідна покрівля Metrotile – це елітний покрівельний матеріал для тих, хто цінує індивідуальність і високу якість
Покрівля з міді сама по собі настільки приваблива, що не залишається без уваги перехожих. Виблискуючі м’яким блиском мідного золота дахи нових будинків або благородний зеленуватий наліт потемнілої від часу міді – і в тому, і в іншому випадку будинки з такою покрівлею різко виділяються серед інших будівель, несучи на собі відбиток достатку і смаку свого власника.

Кольори: