Керамічна черепиця «Roben» (Робен)

Натуральна керамічна черепиця «Roben» (Німеччина) виготовляється вже більше 160 років, і за цей час заслужила репутацію однієї із кращих компаній-виробників черепиці на території Європи.

Виготовлення керамічної черепиці «Roben», здійснюється з натуральної високоякісної глини за класичними технологіями виробництва методом пресування та високотемпературного випалу. Разом із тим, використання сучасних технологій виробництва та автоматизація виробництва, дозволяє отримати не менш якісну за своїми експлуатаційними властивостями керамічну черепицю за більш доступною ціною. На сьогоднішній день, якість, яку має керамічна черепиця «Roben» підтверджена багатьма Європейськими сертифікатами на виготовлену продукцію.

Черепиця керамічна «Roben» – це величезний вибір форм та кольорів черепичної плитки.

«Roben» FLEMING – хвиляста черепиця – це замкова черепиця, виконана в давньоримському стилі і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки функціональності і унікальному замковому з’єднанню черепицю «Roben» можливо використовувати для укладання з невеликим кутом нахилу. Оптимальна ширина паза дозволяє легко і точно виконати роботу навіть на самих небезпечних і складних ділянках даху. Глиняна черепиця «Roben» FLEMING – це також цікаві колірні рішення – величезне поле для Вашої фантазії .

«Roben» MONZAPLUS – хвиляста черепиця PLUS, схожа за основними своїми характеристиками і з натуральною черепицьою«Roben» FLEMING. Вона настільки ж функціональна і практична, не викликає труднощів у встановленні. Єдина її відмінність – у розмірі: черепиця «Roben» MONZAPLUS крупніша, а значить, така покрівля «Roben» буде більш економічною, так як на 1м²приходиться менше число черепичних плиток.

«Roben» BORNHOLM – хвиляста черепиця типу S – отримала свою назву завдяки особливій S-подібній конфігурації черепичної плитки. Використання цього виду глиняної черепиці «Roben» дозволяє досягти ефекту хвилі. За своїми техніко-експлуатаційними характеристиками керамічна черепиця «Roben» BORNHOLM ні у чому не поступається іншим видам натуральної черепиці «Roben».

«Roben» Piemont – це нова модель керамічної черепиці марки «Rоben». Її відрізняють спеціально розроблені замки, що гарантують виняткову щільність. Завдяки цьому черепицею Piemont можна вкривати навіть дахи з дуже малим кутом нахилу. Нові замки дозволяють також дати більше відхилення у відстані між рейками, що полегшує правильне укладання ската.

Точно підібраний розмір черепиці з одного боку, полегшує покрівельні роботи, а з іншого – дозволяє виконати елементи даху, які вимагають покрівельний матеріал меншого формату, напр. “волове око”.

roben