Керамічна черепиця «Nelskamp » (Нельскамп)

1

Компанія “Альфа руф”, м. Чернівці є авторизованим дистриб’ютором керамічної черепиці Nelskamp

Натуральна керамічна черепиця Nelskamp виготовляється в Німеччині з високоякісної глини, яка дозволяє випускати керамічні покрівельні плитки з цінними експлуатаційними властивостями. Специфічна технологія випалу дозволяє отримувати керамічну покрівельну плитку, коефіцієнт водопоглинання якої становить всього 2-2,5%.

Черепиця керамічна «Nelskamp» – це величезний вибір форм та кольорів черепичної плитки.

Профіль F15.

Кілька “розмита” форма керамічної черепиці надає особливо гармонійну форму схилах даху. Характеризується також широким розмаїттям колірної гами, особливо рустикальних кольорів.

Профіль D15.

Низькопрофільна черепиця з подвійним фальцем D15 втілює в собі відповідний стиль, який особливо гармонійно вписується в ландшафт сільської місцевості.

Профіль Nibra D10.

Традиційна форма низкопрофільної черепиці з подвійним фальцем Nibra D10 дозволяє економічно підходити до питання облаштування покрівлі за рахунок більшого формату черепиці.

Профіль Nibra F10.

З великоформатною надійною черепицею F10 можна значно легше здійснити гармонійне оформлення даху.

Профіль F7.

Крупноформатна черепиця Nibra F7 повністю відповідає вимогам економічної покрівлі.

Профіль H14.

Керамічна черепиця H14, вироблена з високоякісної глини в поєднанні з широкою гамою кольорів, стане винятковим виразним засобом Вашого даху.

Профіль Nibra H10.

Профіль Nibra H10 є актуальним виразним засобом, особливо якщо ви хочете надати Вашій покрівлі вигляд історичної пам’ятки. Також серед її достоїнств – економічність і легкий монтаж, чому сприяє великий формат цієї черепиці.

Профіль Nibra DS10.

Керамічна черепиця з подвійним фальцем Nibra DS10 входить в групу економічної черепиці великого формату. За рахунок суворої форми цієї черепиці, покрівлі Вашого будинку можна надати особливу чарівність сучасного стилю.

Профіль Nibra DS8.

Альтернативне покриття з керамічної черепиці DS8 в союзі з ергономічним дизайном, економічністю і легкістю розширює Ваші творчі можливості для оформлення даху.