Фінська бітумна черепиця KERABIT – інноваційний лідер галузі:

 • повній відсутності в лінійці продукції з окисленого бітуму з 2005 року;
 • всі колекції з бітуму, модифікованого полімерами SBS (вміст SBS-полімеру Kraton D більш 12%). Бітум зберігає еластичність, зчіплюючі і сполучні властивості круглий рік, що забезпечує найбільшу довговічність продукту;
 • на зворотну поверхню бітумної черепиці c 2008 разом кварцового піску вварюється захисна HDPE – плівка. Дане рішення забезпечує:
 • більш високу водонепроникність (HDPE-шар служить додатковою гідроізоляцією);
 • більш високу міцність на розрив;
 • більш високий опір вириванню цвяха;
 • комплектуючі елементи преміум-класу:
 • самоклеящийся ендовний килим шириною 1,1 м, основа – нервучкий поліестер;
 • самоклеящаяся карнизная смуга, основа – нервучкого поліестеру;
 • самоклеящаяся конькова черепиця преміум-формату 0,33х0,33м;
 • використання в черепиці лінійки Premium в якості армуючої основи надміцного поліестеру (замовники – покрівельні компанії США);

Завод з виробництва покрівельних матеріалів TM KERABIT є найсучаснішим. Вся продукція KERABIT виготовляється за стандартами:

 • EN 544 – європейський стандарт якості бітумної черепиці;
 • ISO 14001 – система екологічного менеджменту;
 • ISO 9001 – система менеджменту якості;
 • OHSAS 18001 – система менеджменту здоров’я і безпеки на виробництві;
 • у покрівельних матеріалів KERABIT також мається знак СЕ.

Системна комплектація покрівельного матеріалу та інженерний підхід KERABIT до інсталяції покрівлі забезпечує бездоганну репутацію оригінальному фінському продукту.

З 2011 року покрівельне виробництво KERABIT виділено в окрему компанію Nordic Waterproofing Oy, особливу увагу якої направлено на технологічне вдосконалення продукції відповідно до сучасної екологічної політики країн Європейського союзу.


Бітумна черепиця KERABIT – абсолютна якість за розумною ціною

Найпопулярнішим і в теж час потрібним покрівельним матеріалом в Україні, як і в багатьох інших країнах Європи як не дивно – є саме бітумна черепиця. До найголовніших переваг такого покрівельного матеріалу як бітумна черепиця – відноситься довговічність використання, надійність, досить низька вартість, а також абсолютна простота її установка.

Бітумна черепиця частіше в народі називається м’якою черепицею, саме з цієї причини бітумна черепиця абсолютно ідеально підходить для здійснення покриття дахів, складних геометричних форм. В тей час бітумна черепиця виготовляється абсолютно різних форм і кольорів.

Бітумна черепиця – має одну з найбільш сильно виражених теплоізоляційних і звукоізолюючих властивостей, до того ж водовідштовхувальні властивості бітумної черепиці – одні з найсильніших у всіх родинах покрівельних матеріалів. Монтаж бітумної черепиці не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь – з цим завданням в силах впоратися будь-якій людині знайомий з будівництвом. Бітумна черепиця має особливо низьку вагу, що дозволяє їй не чинити жодного впливу на несучі елементи покрівлі будь-якої будівлі. До того ж якщо ви при монтажі випадково пошкодили бітумну черепицю – її дрібні частини легко замінюються новими або просто склеюються за допомогою спеціального клею – бітумної мастики.


Полімерно-бітумна черепиця KERABIT

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT – інноваційний вид гнучкої черепиці, розроблена в 2008 році корпорацією Lemminkainen (Фінляндія). Черепиця KERABIT – міцний та гнучкий матеріал, що має властивості полімеру, а не бітуму, на відміну від бітумної черепиці, яка є популярна в США та Канаді. В якості модифікуючого агента застосований SBS-полімер Kraton D. Він еластичний та стійкий до впливу УФ спектру сонячного випромінювання. Kraton D виробляється науково-виробничою корпорацією Kraton Performance Polymers (США), яка є лідером в розробці інноваційних полімерів.

В результаті виходить довговічний покрівельний матеріал – еластобітум, який успішно застосовують в суворих кліматичних умовах. Використання на дахах довело, що полімерно-бітумна черепиця, модифікована штучним каучуком, служить в 3 рази довше традиційної бітумної черепиці. Вона краще зберігає зовнішній вигляд та захищає дах від протікання. Полімерно-бітумні матеріали вже стали стандартом в Північній Америці і Європі.

У полімерно-бітумній черепиці KERABIT замість кварцового піску на зворотному боці гонту використовують дві спеціальні плівки. У верхній частині плитки вварена підсилююча незйомна спеціальна HDPE-плівка, а шар клею з резінобітума захищений зйомкою силіконовою плівкою. Це інноваційне рішення, яке дозволяє значно покращити як технічні характеристики матеріалу і можливість застосування. Черепиця стала міцнішою і еластичнішою – це фактично композиційний покрівельний матеріал.

Переваги полімерно-бітумної черепиці KERABIT – це:

 • підвищена водонепроникність (HDPE-шар служить додатковою гідроізоляцією);
 • підвищена міцність на розрив;
 • підвищений опір вириванню цвяха;
 • поліестерна армована основа в самоклеючих ендових килимах і карнизній смузі;
 • конькова черепиця преміум-класу 0,33х0,33 м;
 • всі колекції з бітуму, модифікованого полімерами СБС. Бітум зберігає еластичність, зчіплюючі і сполучні властивості круглий рік;
 • виготовлена на сучасному обладнанні з використанням сировини від провідних світових постачальників;
 • повна відповідність європейському стандарту EN 544.

Будова полімерно-бітумної черепиці KERABIT:

1. Кам’яні гранули.

2 і 4. Полімерно-бітумний шар, містить більше 12% SBS-полімеру Kraton D ®, має властивості гуми.

3. Склополотно вагою 120г / м2 (у Premium – поліефірне не рвучке волокно).

5. У верхній частині гонту – спеціальна HDPE-плівка, що забезпечує посилення за характеристиками міцності та збільшенню опору водопроникності, в нижній частині гонту – силіконізована знімна плівка, що забезпечує захист резино-бітумного клейового шару до моменту укладання.

 Колекція KERABIT S+ Хвиля

Оригінально заокруглені гонти, що подібні на морські хвилі для тих, хто бажає надати своєму будинку індивідуальності. Але не тільки форма матеріалу, але й забарвлення, запозичені з природних барв дозволяють будинку вдало вписатися в будь-який ландшафт. Дана модель є ексклюзивною формою компанії Nordic Waterproofing Oy.

Колекція КERABIT L + Квадро

Зигзагоподібні гонти, що представляють собою різні за величиною прямокутники, створять на будинку свій неповторний стиль. Така черепиця допомагає втілити будь-які сміливі архітектурні проекти. Ця колекція черепиці КERABIT постійно поновлюється новими кольорами.

Нові забарвлення, підібрані на основі натуральної багатокомпонентної посипки, розширюють можливості концептуального використання в будівництві виключно природних кольорів.

Колекція КERABIT K + Трійка

Гонти у формі бджолиних сот – це оптимальний варіант, як при новому будівництві, так і при ремонті. Традиційна модель підійде для будь-якого будинку: дерев’яного, кам’яного чи облицьованого панелями. У цій колекції представлені два варіанти колірних рішень: однотонні і з використанням додаткового чорного або білого кольору.

Трійка, форма К, однотонна

Доступна нова серія Румба, форма К
Нова лінійка імітує сланцеві покрівлі в червоно-чорній і сіро-білій гамі.

Характеристики:

Завод: м. Лохья, Фінляндія
Знак відповідності: СЕ-маркування
Перевірка якості: Центр якості VTT
Товщина: 3,2 мм
Вага: 3600 – 4100г/м² Вага корисної площі плитки (з урахуванням нахлестов) 6730 – 7700г/м²
Вага основи: 110- 120 г/м²
Армована основа: посилене скловолокно
Верхній шар: мінеральна посипка
Бітум: СБС-бітум
Колір: сірий, червоний, чорний, коричневий, зелений, червоно-чорний, зелено-чорний, коричнево-чорний, синьо-чорний, сіро-білий, мідний, балтика, стиглий каштан, кедр, оливковий.
Самоклеючий шар: СБС-резінобітума
Витрата упаковки: 3 м² корисної площі
Кількість упаковок /піддон 42 штуки
Вага упаковки: одноколірний 20,2 кг, двоколірний 22кг, чорний 23 кг

Застосування:

Поверх підстави, перед укладанням гонту рекомендується настилати підкладковий килим, який служить зміцнюючим шаром і підвищує опірність покрівлі вітровим навантаженням. Мін. нахил даху при використанні підкладкового килима повинен бути 11,3˚. Для карнізів та ін. є свої спеціальні плитки і смуги.

Комплектуючі для м’якої черепиці KERABIT виконують 2 функції:

додаткова гідроізоляція, додання покрівлі завершеності і красивого зовнішнього вигляду.

Асортимент комплектуючих KERABIT дуже різноманітний і включає в себе наступну продукцію:

підкладкові килими, карнизна смуга, конькова плитка, ендові килими, коньковий вентиль, смуга для ковзанярського вентиля, клеї та ін.