Захист від блискавки

   Професійний захист від блискавки у кожному будинку, на кожному підприємстві є невід’ємною складовою комплексної системи охорони праці людини, безпеки майна, обладнання, захисту Вашого здоров’я і Ваших близьких. Вплив такого природного явища як блискавка на людину ще не до кінця вивчений, однак давно відомо про масштабний руйнівний характер цього концентрованого заряду енергії температурою 28000 градусів (що в п’ять разів більше температури сонця).

   Незворотні механічні пошкодження, пожежі величезних площ, серйозні травми, каліцтва, загибель людей і тварин, виведення з ладу дорогого електронного устаткування, перебої у мережі електроживлення та виробничої діяльності підприємств – все це наслідки дії ударів блискавки. Системи блискавкозахисту, які з року у рік стають все більш досконалими, використовують, щоб уникнути всіх вказаних негативних наслідків після таких своєрідних примх природи.

   Найважливіша і основна мета встановлення системи блискавкозахисту – убезпечити людей і тварин, зберегти споруди, будівлі, обладнання та майно у цілості й схоронності при прямому попаданні блискавки. У кожній непередбачливій ситуації блискавкозахист повинен забезпечити:

у першу чергу, створення майданчика безпеки, зони захисту над будівлею, спорудою і всередині нього, де знаходяться люди або тварини, техніка, обладнання;

а також створення шляхів для негайного відведення струму блискавки і його розсіювання у шарах землі.

Активна система громозахисту

Завантажити інструкцію