Горищні сходи Oman

   shody-oman-stallux-3При облаштуванні будинку все частіше постає питання про організацію доступу у мансарду або горище, так як у більшості сучасних приватних будинків горища і мансарди є експлуатованими приміщеннями. Зараз переносна драбина – це минуле сторіччя, та й важко її тягати з місця на місце, а на стаціонарні сходи не у всіх є додаткові кошти, та й займає така драбина чимало місця. Тим самим урізуючи житловий простір, який можна було б використовувати ефективніше. У цьому випадку найбільш раціональним рішенням є установка горищних сходів.

   Горищні сходи—це особливий вид сходів, створений спеціально для заміських та приватних будинків, що забезпечує комфортний і зручний доступ у мансарду або у горищне приміщення. Горищні сходи є розкладними, ця характеристика дозволяє максимально використовувати житлову площу і не створює перешкод при пересуванні. У зібраному вигляді вони зберігаються у стелі, а саме у коробі сходового люка. За необхідності горищні сходи за кілька секунд переходять у робочий стан і забезпечують зручний доступ у мансарду.

   Горищні сходи бувають трьох-чотирьох секційні, складні і розсувні, механічні або з електроприводом. Їх виробляють з дерева і металу.

   Процес монтажу простий і зовсім не трудомісткий. Як правило, горищні сходи продаються вже у зібраному вигляді, що значно полегшує їх монтаж. Мансардні сходи збираються в один прийом за допомогою спеціального стрижня і встановлюються у стелю. При встановленні горищних сходів Ви можете, не турбуватися про втрату тепла у приміщенні, так як люк передбачає утеплювач в кришці і ущільнювач по всьому його периметру. А від несанкціонованого проникнення у ваш будинок через горищний простір Вас захистить спеціальний стержень і замок, що вбудовані у люк. Відкриття люка відбувається без особливих зусиль, конструкція пружин дозволяє зробити це плавно і практично безшумно. Також, міцність і надійність конструкції гарантує з’єднання, у народі зване «ластівчин хвіст». Це кріплення являє собою з’єднання у кріплення бічних елементів і сходинок сходів. Також Вам не варто турбуватися про безпеку спуску-підйому по сходах, так як на них нанесені спеціальні анти ковзкі виїмки.

Завантажити каталог