НАВІЩО ЗАХИЩАТИ МАУЕРЛАТ?

Мауерлат, при контакті зі стіною, може насичуватись вологою і руйнуватися, що призводить до зменшення терміну служби покрівельної конструкції. Для запобігання цього процесу, необхідно ізолювати мауерлат від стін за допомогою ГІДРОПОЯСу-мауерлат. Результат – сухий мауерлат і довговічна покрівля.

ЯК ІЗОЛЮВАТИ?

ГІДРОПОЯС укладається на горизонтальну очищену рівну поверхню в місцях контакту мауерлата з кам’яними і залізобетонними конструкціями. Для з’єднання смуг важливо забезпечити поперечний нахлест мін. 20 см. Встановлюється при температурі вище +5 °С

НАВІЩО ЗАХИЩАТИ СТІНИ?

Основна причина «вологості» стін і появи грибка – це волога, яка піднімається з фундаменту. Із спеціально розробленою ПВХ-стрічкою ГІДРОПОЯС-фундамент не пропускає вологу в стіни, попереджаючи її негативний вплив. Результат – сухі стіни без грибка на протязі всього строку служби.

ЯК ІЗОЛЮВАТИ?

ГІДРОПОЯС встановлюється на горизонтальну очищену рівну поверхню фундаменту (на цементно-піщаний розчин) з поперечним нахлестом смуг мін. 20 см. По ширині смуга ГІДРОПОЯС повинна бути не менше товщини стіни. Встановлюється при температурі вище +5 °С.

 

НАДІЙНО

• довговічний матеріал працює протягом всього терміну служби конструкції будівлі і дозволяє вирішити проблему капілярної вологи назавжди,

• не продавлюється – витримує навантаження більше 200 Н і не пошкоджується при всатновленні,

• гнучкий – зберігає властивості при великих згинах та при низьких температурах, ідеально повторює будь-яку поверхню.

 

ЗРУЧНО

• готові до встановлення – смуги шириною 30 см і 50 см, не вимагають промазки бітумом, ідеально повторюють поверхню.

 ВИГІДНО

• економія часу на порізку, встановлення, промазки бітумом,

• економія коштів на бітумну мастику й додатковий інструмент,

• упевненість в результаті.

 

ГІДРОПОЯС відповідає європейським стандартам і успішно використовується для захисту конструкції від капілярної вологи у малоповерховому будівництві, у країнах Європейського Союзу.

 Виробник: EurosystemPolskaSp. zo.o., ul. Wiejska 13, 46-055 Przywory