Елементи безпеки покрівлі

Для безпечної експлуатації та максимального збереження покрівлі на ній обов’язково повинні бути встановлені елементи безпеки покрівлі.

  У процесі експлуатації покрівлі піднятися на неї доводиться досить часто – для чищення димоходу, водостоків і виходів вентиляції, для установки і обслуговування антен, профілактики та ремонту покрівельного покриття. При цьому завжди існує високий ризик падінь, а ще ходьба по покрівельного покриття неминуче призводить до його деформації і мікропошкоджень. Елементи безпеки для покрівлі, такі як: сходи на дах, перехідні містки, огородження покрівлі снігоутримувачі- зроблять роботу на даху комфортною та безпечною, а також продовжать термін служби покрівельного покриття.

   Спроби заощадити, відмовившись від елементів безпеки покрівлі, як правило, призводять до ще більших витрат – на позаплановий ремонт і заміну покрівельного покриття, не кажучи вже про те, що про цю «економію», можливо, доведеться сильно шкодувати після нещасного випадку. У деяких країнах використання елементів безпеки покрівлі, таких як сходи, снігоутримувачі і покрівельні містки, регулюється законодавством.