Керамічна черепиця

Обпалена глина – сировина для виготовлення найбільш популярного у всі сторіччя покрівельного матеріалу – керамічної черепиці. Сьогодні керамічна покрівля найбільш затребувана серед споживачів, через свої бездоганні функціональні можливості, відмінність зовнішнього вигляду, простоті монтажу та демонтажу.

Міцність і довговічність – ще одна з переваг даху, покритого натуральною керамічною черепицею. Як підтвердження – відмінно збереглися дахи з керамічної черепиці будівель 100 літньої давнини і навіть більш ранніх часів.

Укладання даху керамічною черепицею не передбачає особливого посилення кроквяної конструкції даху, так як вага керамічної черепиці складає всього на 25-30% від повного розрахункового навантаження на дах. Все що потрібно при монтажі керамічної черепиці – встановлювати крокви з меншими проміжками.

Керамічна черепиця володіє відмінними вогнетривкими якостями. Кераміка не горить, оскільки при своєму виготовленні піддається високотемпературним впливам. Чудово поглинає зовнішні шуми, легко монтується в будь-який час року і практично не вимагає ніякого ремонту протягом усього періоду експлуатації. Агресивне зовнішнє середовище безсиле перед властивостями кераміки, яку не зможе похитнути ні волога, ні сонце, ні рясне ультрафіолетове випромінювання. При цьому натуральна черепиця є екологічно чистим матеріалом, який не накопичує статичної електрики, забезпечує достатню вентиляцію підпокрівельного простору.

Саме тому керамічна черепиця – у всі сторіччя є лідером серед покрівельних матеріалів.


Керамічна черепиця «Roben» (Робен)

Натуральна керамічна черепиця «Roben» (Німеччина) виготовляється вже більше 160 років, і за цей час заслужила репутацію однієї із кращих компаній-виробників черепиці на території Європи.

Виготовлення керамічної черепиці «Roben», здійснюється з натуральної високоякісної глини за класичними технологіями виробництва методом пресування та високотемпературного випалу. Разом із тим, використання сучасних технологій виробництва та автоматизація виробництва, дозволяє отримати не менш якісну за своїми експлуатаційними властивостями керамічну черепицю за більш доступною ціною. На сьогоднішній день, якість, яку має керамічна черепиця «Roben» підтверджена багатьма Європейськими сертифікатами на виготовлену продукцію.

Черепиця керамічна «Roben» – це величезний вибір форм та кольорів черепичної плитки.

«Roben» FLEMING – хвиляста черепиця – це замкова черепиця, виконана в давньоримському стилі і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки функціональності і унікальному замковому з’єднанню черепицю «Roben» можливо використовувати для укладання з невеликим кутом нахилу. Оптимальна ширина паза дозволяє легко і точно виконати роботу навіть на самих небезпечних і складних ділянках даху. Глиняна черепиця «Roben» FLEMING – це також цікаві колірні рішення – величезне поле для Вашої фантазії .

«Roben» MONZAPLUS – хвиляста черепиця PLUS, схожа за основними своїми характеристиками і з натуральною черепицьою«Roben» FLEMING. Вона настільки ж функціональна і практична, не викликає труднощів у встановленні. Єдина її відмінність – у розмірі: черепиця «Roben» MONZAPLUS крупніша, а значить, така покрівля «Roben» буде більш економічною, так як на 1м²приходиться менше число черепичних плиток.

«Roben» BORNHOLM – хвиляста черепиця типу S – отримала свою назву завдяки особливій S-подібній конфігурації черепичної плитки. Використання цього виду глиняної черепиці «Roben» дозволяє досягти ефекту хвилі. За своїми техніко-експлуатаційними характеристиками керамічна черепиця «Roben» BORNHOLM ні у чому не поступається іншим видам натуральної черепиці «Roben».

«Roben» Piemont – це нова модель керамічної черепиці марки «Rоben». Її відрізняють спеціально розроблені замки, що гарантують виняткову щільність. Завдяки цьому черепицею Piemont можна вкривати навіть дахи з дуже малим кутом нахилу. Нові замки дозволяють також дати більше відхилення у відстані між рейками, що полегшує правильне укладання ската.

Точно підібраний розмір черепиці з одного боку, полегшує покрівельні роботи, а з іншого – дозволяє виконати елементи даху, які вимагають покрівельний матеріал меншого формату, напр. “волове око”.

roben