Використання гідроізоляційних матеріалів – успіх сучасного будівництва.

Добре відомо, що гідроізоляційні матеріали застосовуються на різних ділянках і етапах будівництва, а також ремонту. І існує чітке визначення і технологія застосування кожного з них.

 Області застосування

   1.Фундамент. Одним з найважливіших місць, які потребують гідроізоляції, є фундамент. Гідроізоляція фундаменту захистить майбутню будівлю від шкоди поверхневих і підземних вод. Враховуючи види наших ґрунтів, а також клімат, питання захисту будинку від дії вод виникає дуже часто.

   2.Покрівля. Влаштування гідроізоляція покрівлі – захист вашого будинку від атмосферних опадів, і подальше збереження у вашому будинку тепла. Відсутність гідроізоляції покрівлі і підпокрівельного простору може призвести до проблем непридатності цілої конструкції, непередбачених витрат і ремонту, і все-таки до подальшої гідроізоляції.

   3.Приміщення з підвищеною вологістю. Так чи інакше, в будинку завжди є ділянки, де спостерігається високий рівень вологості. До таких приміщень можна віднести ванну кімнату, туалет, кухню. Окрім того, також не забуваємо про відкриті приміщеннях – балкони, тераси, басейни.