Види:

 

Вибір бітумної черепиці на сучасному ринку величезний. Відрізняються як якість матеріалу, так і його вартість. Причому діапазон цін дуже широкий, а співставити зразки різних брендів і визначити, чия якість краща, здебільшого досить складно.

Серед аналогічних покрівельних матеріалів черепиця AQUAIZOL відрізняється стабільно високою якістю, а асортимент м’якої черепиці вражає багатогранністю пропозицій. По своїй структурі бітумна черепиця AQUAIZOL являє собою багатошаровий штучний матеріал, до складу якого входить неткане скловолоконне полотно, полімерно-модифікований бітум, зовнішній захисно-декоративний шар з натуральних кам’яних гранул і клейкий нижній шар з антиадгезійною плівкою. В арсеналі бітумної черепиці знаходиться багато як однотонних,  так і змішаних колірних комбінацій. При цьому, спектр забарвлення, яким володіє бітумна черепиця AQUAIZOL підібраний таким чином, щоб відповідати всім без винятку архітектурним стилям. Гнучка черепиця AQUAIZOL включає дві колекції моделей: «АКЦЕНТ» і «МОЗАЇКА», які відрізняються за формою нарізки покрівельних листів (гонту).

Колекція «МОЗАЇКА» – бітумна черепиця з пелюстками шестигранної форми, найбільш поширений варіант м’якої покрівлі у вигляді бджолиних сот.

Колекція «АКЦЕНТ» складається з бітумної черепиці з язичками неправильної прямокутної нарізки («лабіринт»). Зовні покрівля з гнучкої черепиці AQUAIZOL «АКЦЕНТ» віддалено схожа на покриття з дерев’яної дранки, тому ідеально підходить і до сучасних будівель, і до будівель в Ретро-стилі. Елегантні тони бітумної черепиці забезпечують чудовий зовнішній вигляд даху, вдало підкреслюючи ефектний екстер’єр всього будинку.

Така різноманітність гнучкої черепиці AQUAIZOL дозволяє вирішити будь-які проектні завдання проектувальникам, продемонструвати свою майстерність дизайнерам і, саме головне, втілити в життя і задовольнити навіть найвишуканіші фантазії домовласників. Не варто забувати і про доступність покрівельного матеріалу, адже AQUAIZOL – це бітумна черепиця, українського виробника, ціна якої у два рази дешевша в порівнянні з аналогами від інших виробників. Але, безумовно, визначальним фактором при виборі покрівельного покриття є якість матеріалу.

 

Бітумну черепицю AQUAIZOL створювали професіонали з усього світу, щоб забезпечити надійний і красивий дах Вашого будинку, комфорт і безпеку для Вашої родини.

Покрівельні матеріали AQUAIZOL відповідають строгим вимогам якості і надійності, придатні як до використання у приватному так і у комерційному будівництві. Бітумна черепиця AQUAIZOL представлена повним асортиментом продукції, придбати який Ви можете у нас.

Ми прояснимо незрозумілі питання, спільно підберемо, порахуємо і допоможемо купити бітумну черепицю за доступними цінами.