Бітумна черепиця Katepal

kat 

   Гнучка черепиця виробництва заводу KATEPAL OY успішно експлуатується у Фінляндії більше 50 років. За цей час продукція KATEPAL довела свою надійність, що підтверджується відсутністю рекламацій і навіть просто нарікань з боку власників будинків під покрівлею KATEPAL.
   Черепиця KATEPAL забезпечує абсолютну герметичність, це досягається завдяки унікальній системі, яка полягає в самонаклеюванні за допомогою суцільного шару, що клеїть, і перекриття швів.
   В основі плитки товстий склохолст, який з обох боків покритий якісним бітумом. Цей матеріал практично виключає водопоглинання, завдяки чому дозволяє уникнути появі корозійних утворень і гниття.
   Нижня поверхня плитки містить суцільний самонаклеючий шар з гумобітуму, що забезпечує 100 % герметичність даху і при цьому значно полегшує процес монтажу.
Верхня частина плитки виготовлена з натуральних мінеральних або кам’яних гранул, які надають матеріалам велику різноманітність кольорових відтінків, захищають від кліматичних впливів, що в свою чергу забезпечує тривалий термін експлуатації.
   Гнучка черепиця KATEPAL дозволяє реалізовувати на практиці найрізноманітніші можливості покрівельного дизайну. Маючи п’ять унікальних колекцій, дві оригінальні геометричні форми – прямокутну і шестикутну, а також 23 колоьорових відтінки, будь-яке архітектурне рішення можна перетворити в реальність і досягти повної гармонії побудованого будинку з навколишньою природою. Добра еластичність матеріалу дозволяє без зайвих зусиль проводити монтаж покрівлі із застосуванням матеріалів, що мають складну геометричну форму.

1. Основа – склохолст підвищеної міцності
2. Покращений модифікований бітум вищої
якості
3. Верхній шар – базальтова присипка
4. Нижній шар – морозостійка самоклеюча
бітумно-полімерна маса
5. Захисний шар – легкоз`ємна силіконова плівка

Види::

Колекція Jazzy від Ruflex (Katepal) представляє оригінальне кольорове рішення. Шестикутні плитки бітумної черепиці цього виду поєднують в собі змішання чорних і пофарбованих гранул, у результаті чого виходить цікавий двоколірний переливний малюнок. Мінеральні гранули у складі покривного шару черепиці серії Jazzy виготовлені з натурального каменю.
Бітумна черепиця Jazzy завдяки  змішуванню чорних і пофарбованих гранул створює на даху химерний малюнок з переливами.
Katepal бітумна черепиця Katrilly – утворює на покрівлі гарний рельєфний малюнок. Тіні у верхній частині черепиці надають покрівлі об’ємний, рельєфний вигляд, а натуральні природні кольори дозволяють втілити самі різноманітні архітектурні проекти. Самі назви кольорів колекції Katrill i говорят про прагнення до максимальної гармонії з природою.
Гнучка черепиця ROCKY – це класична строгість і благородство. Колекція Rocky являє собою черепицю плоскої прямокутної форми, при укладанні якої створюється ефект старовинної гонтової покрівлі. Черепиця колекції преміум-класу Rocky – розробка дизайнерів KatepalOY, що відкриває нову еру в дизайні покрівель. Прямокутна форма черепиці надає покрівлі оригінальний вигляд, що нагадує старовинну гонтову покрівлю, а десять колірних варіантів надають широкі можливості для створення естетичних і надійних покрівель