Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO
IKO Industries Ltd є одним з найбільших світових виробників гнучкої черепиці. IKO по праву вважається світовим виробником покрівлі, тому що заводи, які виробляють продукцію IKO розташовані як на території заокеанської Північної Америки, так і Канади, Бельгії.
Гнучка черепиця IKO – це гарантія надійності, безпеки, комфорту та найвищої якості продукції. Компанія ІКО є світовим лідером з виробництва бітумної черепиці. Її продукція може вважатися еталоном на ринку м’якої покрівлі.
Ці лідерські позиції десятиліттями забезпечуються за рахунок ряду безперечних переваг: продукція виробляється на спеціально розроблених лініях, призначених тільки для виготовлення бітумної черепиці. В основі продукції лежить міцний склохолст, який надійно армує всі шари бітумної маси. Посипкою для черепиці служить не сланець, а гранулят, що пофарбований не хімічним методом, а більш природним способом (методом витрифікації). У структурі черепиці IKO використовуються самі тверді матеріали, що забезпечує максимально можливу для даної продукції вогнестійкість (клас «А»), знижує ризик ковзання, сприяє довгостроковому зберіганню експлуатаційних властивостей гнучкої покрівлі.

IKO Cambridge – двошарова ламінована черепиця, що відрізняється унікальністю форми і глибокими тінями кольору. Крім високих експлуатаційних характеристик, особливість цього покрівельного матеріалу – створення ефекту об’ємності покрівлі. У поєднанні з багатим кольором, покрівля набуває винятково презентабельний вигляд. Крім монтажу нового покриття, матеріал ідеальний для проведення реконструкції старих покрівель, при цьому органічно виглядає як на будівлях нових архітектурних стилів, так і на старовинних.

Види бітумної черепиці:

Ще однією новинкою ІКО є бітумна черепиця шестигранної нарізки Armourshield. Характерною рисою даної продукції є створюваний в процесі монтажу ефект бджолиної соти. Такий покрівельний матеріал як не можна краще підходить для заміських будинків, малоповерхових будівель для покрівель із нахилом в 15-90°. Самоклеючий шар, армоване скловолокно, елегантний зовнішній вигляд, адаптація до зовнішніх впливів – найкращі якості такої бітумної черепиці.
 
    Якість необхідного європейського стандарту ENN 544 перевершується модифікованим бітумом, що просочує скловолокнисту основу. Монтаж бітумної черепиці досить простий, герметичне її укладання реалізується за допомогою самоклеючого шару. Бітумна черепиця IKO Armourshield найбільш популярна на території пострадянського простору і в країнах Скандинавії.
Продукція IKO багата різноманітністю. Канадський виробник представляє бітумну черепицю IKO Cambridge в основному для реалізації на внутрішньому ринку. Подвійна товщина модифікованого бітуму і посилена скловолоконна основа захищають листи бітумної черепиці. Технологія ламінації додає родзинку інтер’єру. Форма нарізки такої м’якої покрівлі нагадує старовинну дранку. Виробником представлено 8 відтінків даної моделі. Спеціальна виступаюча частина на аркушах додає ефект переливання.
   Популярність цього покрівельного матеріалу зростає і на українському ринку. Виробництво листів бітумної черепиці ІКО Cambridge полягає в поєднанні двох гонтів, забезпечуючи міцність і надійність покрівельного покриття. Основою далі служить армоване скловолокно, що просочується спеціальним бітумом. Верхній шар становить гранітна крихта, пофарбована в певний відтінок (який можна замовити), створюючи захист від ультрафіолетового випромінювання і біологічного впливу.
Бітумна черепиця IKO Superglass відрізняється високою якістю матеріалів, впровадженими інноваційними технологіями, відповідністтю стандартам якості. Прямокутна форма (Superglass 3-tab) нарізки допоможе підкреслити індивідуальність смаку, відповідно до практичністі і доступної ціни.
Широта застосування, лояльна ціна, стабільність при укладанні плитки, надійність, додатковий нижній шар бітуму, адаптація до пошкоджень і не схильність до вицвітання роблять бітумну черепицю IKO Superglass незамінною.