Iko       katepal

owens corning      

  Яка причина зупинити свій вибір саме на гнучкій бітумні черепиці?

   Якщо розглядати весь спектр штучних покрівельних матеріалів,то можна з упевненістю сказати, що гнучка черепиця, зробить ваш покрівельний вибір ідеальним поєднанням ціни – якості, в свою чергу, ви не втратите жодної зайвої хвилини, під час монтажу, який також відзначився простотою і зручністю. М’яка покрівля поєднує в собі всі найкращі якості покрівельних матеріалів серед яких і чудовий зовнішній вигляд. Бітумна черепиця відповідає всім сучасним вимогам.

   Переваги м’якої покрівлі:

   Підвищена зносостійкість. Купити м’яку покрівлю і забути про ремонт – за рахунок посипки з натуральних мінеральних гранул, використання міцного і еластичного бітумного наповнювача і високоміцного склохолста.
   Простота монтажу. Черепиця має клейовий шар, який робить можливим збільшити швидкість і простоту монтажу. Покрівля комплектується всіма необхідними монтажними і добірними елементами.
   Мала вага. М’яка покрівля не вимагає використання посиленої покрівельної системи і виключає необхідність використання складних технологій кладки.
    Довговічність. Складові черепиці чудово себе почувають в температурному діапазоні від – 40 до + 110 градусів. У бітумній черепиці неймовірно висока механічна міцність.
   Простота ремонту.  Купити покрівлю легко, а ремонтувати ще легше! Якщо виникне необхідність, то ремонт реально виконати в найкоротші терміни – потрібно лише замінити пошкоджені штучні матеріали бітумної черепиці.