Стрижні і адаптери
Цей адаптер використовується для штор з ручним керуванням, доступ до яких утруднений. Для управління шторою за допомогою телескопічного стержня просто закріпіть адаптер на алюмінієвій ручці.

Набори для обслуговування і ремонту
Якщо ви бажаєте продовжити термін служби мансардного вікна VELUX або зробити невеликий ремонт, то цей розділ для вас.

VELUX пропонує широкий асортимент продукції для зручного обслуговування і ремонту вікон. Наприклад, для заміни повітряного фільтра, ремонту подряпин, мастила петель, фарбування або покриття лаком.

Замки для безпеки

Замки для безпеки
За допомогою обмежувача можна регулювати ступінь відкривання вікна, прикладом цього є провітрювання. Для більш широкого відкривання вікна і його очищення потрібен спеціальний ключ ZOZ 011 (продається окремо).
Відкривання вікна в безпечних межах можливо завдяки використанню металевого замка. Замок блокує поворот рами і дозволяє відкривати вікно тільки для провітрювання.
Увага!
Обмежувач і замок не використовуються для вікон з нижнім відкриванням.

Комплект технічного обслуговування для даху VELUX (ZZZ 220)

Цей сервісний набір для дерев’яних і поліуретанових вікон на даху – це чудовий набір, за допомогою якого можна зробити обслуговування вікна самостійно, також можна продовжити довговічність вікна. Рекомендації щодо проведення змащування замків та петель принаймні один раз на рік. Змащення для петель і замків

Комплект для ремонту білих поліуретанових вікон на даху (ZZZ 129)

Обмежувач відкриття (ZOZ 010K)

За допомогою обмежувача відкриття, зручного для кріплення запобіжника, ви можете регулювати ступінь відкриття вашого дахового вікна VELUX, що дуже зручно, якщо, наприклад, хочуть зробити так, щоб ніхто випадково не випав з вікна.
Якщо встановлений обмежувач, вікно все ще може відкриватися, щоб забезпечити вам вентиляцію, але якщо ви хочете відкрити вікно поза цією точкою або відпустити його для очищення, для цього вам потрібен спеціальний ключ (ZOZ 011, який можна придбати окремо).

Ключ для обмежувача відкривання (ZOZ 011) Якщо у вас вже встановлено обмежувач відкриття (ZOZ 010) на ваше дахове вікно VELUX, цей спеціальний ключ дозволить випустити вікно для очищення, а за допомогою обмежувача на місці вікно все ще може відкриватися для забезпечення додаткової вентиляції . Ключ (ZOZ 011) для обмежувача відкриття VELUX (ZOZ 010) • Ключ (ZOZ 011) для обмежувача відкриття VELUX (ZOZ 010)